Hakkımızda

SUTEK

HAKKIMIZDA

SUTEK MÜHENDİSLİK

Sutek Mühendislik, profesyonel iş hayatına doksanlı yıllarda atılan, ülkemizin geçmişi çok eskilere dayanan okullarından mezun mühendislerinin ortağı olduğu şirketlerin, çalışmalarının, emeğinin bir devamı olarak 2014 yılında kurulmuştur.

Geçmişinde yurtiçi ve yurtdışında toplamda 300 adet depolama tankı, 110.000 ton çelik ve 160.000 m2’lik anahtar teslim projeler gerçekleştiren bir ekibin en son buluştuğu ortak noktadır.

Hedefimiz, geçmişinden aldığı emaneti, daha ileriye taşımak, yurt içi ve yurt dışında, ülkemizin gurur duyduğu firmalarından biri olmaktır.

 

Bugüne kadar, Havalimanları, Oteller, Alüminyum, Demir Çelik, Metalurji, Kimyasal Depolama Alanları, Limanlar, İmalat Sektörleri ve Arıtma Tesislerinde öncü kuruluşlara hizmet vermiştir. Bu hizmetlerinin kalitesini her geçen gün daha da arttırarak sürdürmektedir.

Şirketimizin birbirinden çok farklı konumlar ve şartlar altında bir çok işletmede hizmet vermesi sonucu ortaya çıkan çeşitlilik, müşterilerimizin ciddi avantajına olmaktadır. Yürüttüğümüz projelerimizde, farklı şehirlerde bulunan işletmeler ile merkezimiz arasındaki koordinasyon sayesinde poblemlerin, aksaklıkların daha net tanımlandığı ortaya konulmuştur.

Şirket içinde ortak bir kültür yaratmayı tercih ederek, Şantiyelerimizdeki Yöneticiler dahil tüm çalışanların çözüm odaklı olmaları yönünde çalışmalarını sürdürmeleri sağlanmıştır. Problemlerin en kısa sürede ve pratik olarak çözülmesi, mühendislik becerilerini en iyi şekilde ortaya koyarak aksaklıkların giderilmesini sağlamak her zaman bir adım daha ileri gitmemize yardımcı olmuştur.

Günümüzün globalleşen ekonomik dünyasında yerimizi korumak adına, değişen stratejik hedefler için kendimizi yenileyebilen bir şirket haline geldik ve bunu korumak adına iyileştirmeleri, analiz etme ve karar verme becerisi gelişen çalışanlarımızla tam bir güç birliği oluşumunu sağlamaktayız.

Cart

No products in the cart.

Create your account